• 0722730572
    0722730572 ברוכים הבאים לדיאגנוסטיכאן, אתר האבחונים הרפואיים של ישראל! אצלנו, הבריאות היא באמת לפני הכל!
  • אבחונים מכל הסוגים!
    אבחונים מכל הסוגים! אנו נספק לכם את שירות האבחון הרפואי המקיף והטוב ביותר. הבטיחו לעצמכם חיים ארוכים יותר!
  • הקדימו תרופה למחלה!
    הקדימו תרופה למחלה! זכרו תמיד כי הבריאות נמצאת בידיכם. אבחון רפואי איכותי יוכל לחסוך לכם המון סבל בעתיד!

אבחון דידקטי - מחיר

 

 

 

אבחון דידקטי. המחיר לא קובע

אם הילד שלכם מתקשה בלימודים ואתם חוששים כי הקשיים שלו נובעים מבעיה דידקטית, אם אתם עצמכם מתקשים ללמוד באוניברסיטה, במכללה או בקורסים מקצועיים, למרות שאתם משקיעים את מיטב המאמצים, אבחון דידקטי יכול להיות הצעד הראשון בפתרון הבעיה עבורכם  או עבור ילדכם. אבחון דידקטי מעריך יכולות שונות כמו: תפיסה חזותית, תפיסת רצף זמן, זיכרון, קריאה, כתיבה ועוד. סיכום האבחון הדידקטי כולל המלצות לגבי הארכת זמן בחינות, הקראה של שאלונים והתאמות נוספות, היכולות לסייע לתלמידים בעלי לקויות למידה. לתוצאות האבחון הדידקטי, השפעה מכרעת על יכולת הצלחה בלימודים\ לכן מומלץ לבצע אותו באופן המקצועי והאמין ביותר ולא לקבל החלטה על סמך מחיר נמוך.  

 

אבחון דידקטי בדיאגנוסטיכאן 

האבחון הדידקטי בדיאגנוסטיכאן, אתר האבחונים הרפואיים של ישראל, הוא מהאמינים והאיכותיים בישראל. המאבחנים של דיאגנוסטיכאן הם בעלי ניסיון רב שנים באבחון דידקטי על שלל מרכיביו והם נסמכים בעבודתם על המחקרים העדכניים ביותר בתחום. במהלך האבחון, שנמשך כארבע שעות, ניתן לאבחן ליקויי למידה, לבנות תוכנית עבודה מותאמת לכל תלמיד, להמליץ על הקלה בתנאי הבחינות בהתאם לקשיים שאותרו, ולהפנות

 במקרה הצורך לאבחונים או טיפולים נוספים. אם אתם שוקלים לפנות לאבחון דידקטי, אתם מוזמנים לפנות לדיאגנוסטיכאן, אתר האבחונים הרפואיים של ישראל. כאן תוכלו ליהנות מאבחון אמין ומקצועי, מסביבה אנושית ותומכת, ומרמת שירות חסרת פשרות, שלא תמצאו בשום מקום אחר.